LamaGym

Saunovanie v LamaGyme

Okrem vynoveného fitness a skvelých masáži si u nás môžete dopriať aj dokonalý relax v podobe saunovania. Máme pre Vás pripravené krásne nové priestory s fínskou saunou pre 4 osoby, infra saunou pre 3 osoby, a pre saunových fajnšmekrov ochladzovací bazén. Každý návštevník dostane v rámci vstupného saunovaciu plachtu a má k dispozícií pitný režim a občerstvenie v podobe čerstného ovocia. Našou snahou je, aby ste si pri saunovaní maximálne oddýchli a preto je naša ponuka vstupov zameraná hlavne pre páry, kde Vás nikto ďalší nebude rušiť. Okrem klasického vstupu pre dvoch, máme pre Vás aj extra romantický VIP vstup so šampanským a jahodami.

Pre jednotlivcov sme vyhradili aktuálne STREDU 20:30 – 22:00 kde je možné nahlásiť sa iba telefonicky 0907397792 alebo 0908706382. Cena za 90min vstup je 10€ (pri vstupe na MultiSport kartu doplatok – 5€). Kapacita je 1-4 osoby.

Vstup

V deň rezervácie Vám zašleme pripomienku s Vašim termínom a číselným kódom pre vstup do LamaGYM. Návštevníkom odporúčame prísť na saunovanie 10-15 minút pred začiatkom vstupu, priniesť si so sebou šľapky a uterák, no je možnosť si ich aj požičať za poplatok na recepcií. Obuv a veľké kusy oblečenia si môžete odložiť v uzamykateľnej skrinke v šatni alebo odložiť na vešiaku pri vstupe do Lamy. Zvyšné oblečenie je možné odložiť priamo v priestoroch sáun.  WC je možné využiť v priestoroch šatní.  V rámci saunovania Vás potešíme aj vodou s citrónom a občerstvením v podobe čerstvého ovocia, no je možné si prikúpiť fajne vychladené pivečko alebo radler z chladničky. Pred prvým vstupom do sauny a pred každým vstupom do ochladzovacieho bazéna ste povinný sa osprchovať, je to dôležité najmä z hygienického hľadiska. Po skončení saunovania odložíte použitú plachtu do koša pri dverách, usušíte sa svojím uterákom a pomaly sa začínate tešiť na ďalšiu návštev

SAUNA

Saunovanie

Pravidlá a dôležité informácie

  • Doba saunovania je 60 respektíve 90 minút, následne má 15 min. náš personál na upratanie miestnosti (ak je upratovania minimum, nebudeme sa hnevať ak si pobyt v saune o pár, maximálne 10, minút predĺžite).

  • V snahe udržať priestor sáun hygienicky nezávadný a čistý pre každého návštevníka, prosíme všetkých, aby saunovanie začínali osprchovaním sa. Rovnako aj po použití sauny je potrebné sa osprchovať pred vstupom do ochladzovacieho bazéna. Z hľadiska bezpečnosti je potrebná snaha návštevníkov minimalizovať množstvo vody na podlahe (najmä pri vychádzaní z ochladzovacieho bazéna a sprchy). 

  • V prípade nadmerného množstva vody na podlahe žiadame návštevníkov aby túto vodu stiahli stierkou do sprchy
  • Po skončení saunovania odložíte použitú bielizeň do koša na bielizeň a presúvate sa naspäť do šatne alebo na masáž
  • Dúfame, že sa Vám saunovanie u nás zapáči a budeme veľmi radi, ak nám po saunovaní napíšete spätnú väzbu a odporučíte nás rodine a známym. Ďakujeme. Tím LamaGYM

Na saunovanie je možné využiť aj MULTISPORT kartu. Viac info Vám poskytneme na recepcií.

LamaGym

Malokarpatské námestie č.8 | Lamač

Lamagym

Hľadáte adresu?

LamaGym | Fitness | Sauny | Masáže

Navštívte nás:

Malokarpatské náme. 8 vstup ZOZADU ! ! !

Otváracie hodiny

Pondelok 6:30-21:00
Utorok 8:00-21:00
Streda 6:30-21:00
Štvrtok 8:00-21:00
Piatok 6:30-21:00
Sobota 8:00-21:00
Nedeľa 8:00-21:00